Pınar Altuğ’dan Maziye Götürüp Gözlerimizi Yaşartan Arzum Onan Paylaşımı!

Çocuklar Duymasın dizisinin Meltem’i olarak hafızalarımıza kadınan güzel oyuncu Pınar Altuğ, geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşı Arzum Onan ile eski bir resmini paylaşarak görenleri duygulandırdı. Altuğ’un bizi maziye götüren paylaşımı kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. 

İşte detaylar ?

Çocuklar Duymasın dizisinde hayat verdiği Meltem karakteri ile hafızalarımıza kazınan Pınar Altuğ, yıllardır hepimizin severek takip ettiği isimlerden.

Özellikle toplumsal konulara duyarsız kalmayı hiç sevmeyen Altuğ, zaman zaman gösterdiği tepkilerle magazin gündeminden hiç düşmüyor biliyorsunuz ki.

Sosyal medyayı da oldukça aktif kullanan tescilli güzel Pınar Altuğ, sık sık günlük hayatından paylaşımlar yapıyor.

Geçtiğimiz günlerde kendisi gibi Miss Turkey güzeli olan yakın arkadaşı Arzum Onan ile eski bir resmini paylaşan Pınar Altuğ, hepimizi maziye götürdü desek yeridir.

Arşivlere dalan Pınar Altuğ, bu paylaşımının altına “Arzuuummm bak ne buldummm??? Yine bir kuçuyla bulmuşuz birbirimizi❤️” notunu düştü.

Arzum Onan da Pınar Altuğ’un paylaşımına kayıtsız kalamayarak “Nasıl küçüğüz Pınar” yorumunda bulundu.

İkilinin bizi geçmişe götüren bu fotoğrafı Altuğ’un takipçileri ve ünlü isimler tarafından kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir