Samsung Galaxy A35 5G, tasarım ve özellikleriyle Google Play Konsolu’nda görüldü

Samsung’un yeni orta segment akıllı telefonu Galaxy A35 5G’nin global lansmanı yakında gerçekleşecek. Cihaz, Geekbench’te bazı önemli özelliklerini ortaya koyarak ilk kez göründü. Şimdi ise Google Play konsol veritabanında daha fazla özelliği ve tasarımıyla birlikte ortaya çıktı.

SM-A356E model numarasıyla Google Play Konsol veritabanında yer alan bu cihaz, Exynos 1380 yonga seti, 8GB RAM ve Android 14 tabanlı OneUI ile çalışacağı doğrulanmış durumda.

Samsung Galaxy A35 5G, tasarım ve özellikleriyle Google Play Konsolu’nda görüldü

Cihazın ekranı 1080×2340 piksel çözünürlük, 450 DPI sunacak ve merkezde konumlandırılmış delikli bir kameraya sahip olacak. Listeleme sınırlı detaylar sunsa da, lansmanın yakın olduğuna işaret ediyor. Aynı model numarasıyla NBTC ve Hindistan BIS sertifikaları, Samsung’un yakında geniş çaplı bir lansman yapmaya hazırlandığını gösteriyor.

Beklenen özellikler arasında, FHD+ çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızına sahip 6.5 inç Super AMOLED ekran yer alıyor. Cihazın buz mavisi, lila ve donanma mavisi renk seçenekleriyle sunulması bekleniyor. Kamera kurulumunun, 50 megapiksel ana sensör, 8 megapiksel ve 5 megapiksel yardımcı sensörler ile 13 megapiksel ön kamera içermesi öngörülüyor. Ayrıca, uzun süreli kullanım ve hızlı şarj süreleri için 5000mAh kapasiteli bir batarya ve 25W şarj desteği bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x