Karabük’te doğada yiyecek bulamayan ayılar, yerleşim yerlerine inmeye devam ediyor. Eflani ilçesine bağlı Ovaşeyhler köyünde yerleşim yerine gelerek incir ağacına çıkan ayılar, meyveleri yedi. Bahçeden gelen sesleri duyan vatandaşlar, o anları cep telefonu kamerası ile görüntüledi. Ayılar bir süre sonra ağaçtan inerek gözden kayboldu.
Karabük’te incir ağacına çıkan ayıları gören vatandaşlar şoke oldu
![](https://besikduzu-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/karabukte-incir-agacina-cikan-ayilari-goren-vatandaslar-soke-oldu-K299AArx.jpg)